ВІтаємо засновника-керівника і координатора-наставника СЛТ “Глорія” ХНУ з високою нагородою Хмельницької обласної військової адміністрації

За активну громадянську позицію, благодійну мистецько-просвітницьку діяльність, збереження історичної спадщини, популяризацію українських традицій та з нагоди 210-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Хмельницької обласної військової адміністрації на чолі з Сергієм ТЮРІНИМ НАГОРОДЖЕНО:

Міхалевського Віталія Цезарійовича – доцента Хмельницького національного університету, голову Хмельницького обласного об`єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка;

Коваль Таїсію Петрівну – викладача Хмельницького національного університету, керівника Студентського літературного театру «Глорія»

Нагородження за плідну багаторічну працю на ниві українського просвітництва громадських діячів Хмельниччини відбулося у межах проведення Шевченківських урочистостей з нагоди 210-ї річниці від дня народження Кобзаря України і Батька української нації у 9 березня 2024 року у парку імені Т. Г. Шевченка міста Хмельницького.

З роси і джерельної води, ГЛОРІЄ!

Слава Шевченку! Слава Україні! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!