Театральний вернісаж “Весняний листопад…” “Глорії” на творчому вечорі “У осені перетин золотий” улюбленого поета-романтика Віталія Міхалевського

Авторська театральна постановка “Весняний листопад…” щороку з нагоди дня народження присвячується координатору і наставнику Студентського літературного театру “Глорія” Хмельницького національного університету Віталію Цезарійовичу Міхалевському – улюбленому акторами і літераторами “Глорії” українського поета, члена НСП і НСЖ України, голові ХОО ВУТ “Просвіта” імені Тараса Шевченка.

Цьогоріч глоріанці віншували видатного невиправного поета-романтика і українського громадського діяча на творчому вечорі “У осені перетин золотий”, що відбувся на сцені Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва за участі подільських письменників, культурних діячів Хмельниччини, громадськості міста Хмельницького, викладачів кафедри української філології Хмельницького національного університету.

Віталій Цезарійович щиро подякував артистам-глоріанцям: Ользі Навроцькій, Нікіті Ринді, Анні Романенко, Вікторії Поліщук, Наталії Луценко, Миколі Рожку, Анастасії Ергубайкіній, Назарові Тодорчуку і керівнику-режисеру Таїсії Коваль за творчу співпацю, за оргинінальне віншування з народинами, за блискуче, майстерне не сценічне втілення його поетичних художніх полотен, і щиросердно відзначив, що “Глорія” – окраса його лірично-мистецького свята!

ВІВАТ Міхалевський! ВІВАТ Поет! ВІВАТ Шевченкознавець і Шевченколюб !

Слава Українському Слову! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Разом до Перемоги!

Автор Таїсія Коваль, засновник, керівник, сценарист-режисер СЛТ “Глорія” ХНУ