Рандеву СЛТ “Глорія” ХНУ: синергія конгеніальних українолюбів

Студентський літературний театр “Глорія” Хмельницького національного університету 11 лютого 2024 року розпочав новий театральний сезон театральними зборами у форматі глоріанського рандеву “Вже навесні – Перемога!”

Неймовірні глоріанці 3,5 години обговорювали сценарний план майбутньої національно-літературної і украіномовної творчості. Отримали цікаві і водночас складні науково-творчі, літературно-мистецькі завдання і осяйні натхнення від керівника-режисера Таїсії Коваль!. Залучилися духовною і моральною підтримкою від театрального педагога-організатора Марії Гавриш!

Нарешті після зимових канікул зустрілися… і відчули, як душа оновлюєтья енергіями Дружби, Істини, Добра і Краси!

А ще сьогодні зрозуміли, що синергія: 1 + 1 = більше ніж 2 ! )

Вдячні нашому почесному Глоріанцю Богданові Мокрицькому – Воїну Збройний сил України !

!Слава Україні! Героям слава! Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!

Автор – Таїсія Коваль, засновник, керівник “СЛТ “Глорія” ХНУ