ПЕРЕМОГА УЧАСНИЦІ ЛІТЕРАТУРНОГО КЛУБУ «РОСА» У КОНКУРСІ «ПОЕТИЧНА ВЕСНА – 2017»

19 березня у місті Кам’янці-Подільському в рамках поетичного фестивалю «Поділля OPEN» відбувся конкурс поетів-аматорів «Поетична весна – 2017». Дипломом ІІ ступеня нагороджено учасницю літературного клубу «Роса», студентку спеціальності «Філологія. Українська мова і література» гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету Оксану Іванчишин.

Поетичний фестиваль «Поділля OPEN» відбувся за організації управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, міської централізованої бібліотечної системи. У конкурсі поетів-аматорів «Поетична весна – 2017» взяли участь 26 учасників із різних куточків Хмельницької області.

Високоповажне журі літературного конкурсу у складі: члена Національної спілки журналістів України, члена Національної спілки письменників України Євгенії Заславської; члена Національної спілки журналістів України, члена Національної спілки письменників України, голови Хмельницького обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» Віталія Міхалевського; члена Хмельницької обласної творчої спілки «Конгрес літераторів України» Маргарити Каменєвої; члена Хмельницької обласної творчої спілки «Конгрес літераторів України» Наталії Мазур високо оцінили літературно-художню творчість талановитої учасниці – студентки Хмельницького національного університету гуманітарного-педагогічного факультету спеціальності «Філологія. Українська мова і література»; солістки студентського літературного театру «Глорія», учасниці літературного клубу «Роса» (наукові керівники – доктор філологічних наук, професор М. М. Торчинський, старший викладач кафедри української філології Т. П. Коваль) Оксани Іванчишин. Професійними майстрами художнього слова було відзначено і літературний хист молодої поетеси, й оригінальність поетичних образів, і філософічність поезії «А на останок я скажу тобі», і щирий пафос авторки в осмисленні одвічних християнських цінностей. Приємно вразила журі і блискуча акторська майстерність Оксани Іванчишин у сценічному втіленні авторської поезії.

Оксана Іванчишин мала прекрасну нагоду бути учасником майстер-класів, що проводили відомі українські письменники, гості поетичного фестивалю «Поділля OPEN», поспілкуватися з поетами-аматорами, розповісти про славні традиції Хмельницького національного університету та про специфіку навчання на спеціальності «Філологія. Українська мова і література».

Сердечно бажаємо талановитому українському філологу, окриленій Музою поезії і театру Оксані Іванчишин духовного натхнення і нових творчих злетів!!!

Інформація кафедри української філології