Передноворічне глоріанське рандеву: кастинг до СЛТ “Глорія” ХНУ

Глоріанське рандеву: літературно-театральні кастинги продовжуються на міжнародному рівні – Республіка Польща!
Передноворічний настрій керівнику-режисерові подарував талановитий і харизматичний студент-першокурсник факультету інженерії, транспорту та архітектури ХНУ – ІГНАТ ВЛАДИСЛАВ! Вже наш неймовірний глоріанець!

Влад Ігнат прийшов до “Глорії” вже після успішного вивчення курсу “Культурологія та культура мовлення”!

Звісно, що мені як викладачеві запам`яталися аплодисменти, які отримав Влад від своїх студентів-колег як результат потужного виступу на семінарському занятті.

Влад публічно представив науковий реферат, презентацію, ораторську промову, авторську картину, книжкову виставку з обраної ним наукової теми “Українська міфологія. Козацьке бароко. Іван Сірко”! ПЕРШОКУРСНИК ХНУ підготувався до заняття ПО-ОКСФОРДСЬКИ!

Безмежно радісно, що такий талановитий, інтелектуальний і відповідальний студент став і театралом! Щиро бажаєио нашому неймовірному глоріанцеві Владові і театральних аплодисментів від вдячних і захоплених його талантом глядачів “Глорії” ХНУ!

Автор – Таїсія Коваль, засновник, керівник СЛТ “Глорія” ХНУ