ОКСФОРДСЬКІ ДЕБАТИ ХНУ – 2023! Українське мовлення оратора-фахівця ФТІД

27 червня 2023 року у рамках вивчення здобувачами вищої освіти Хмельницького національного університету факультету технологій і дизайну обов`язкової дисципліни “Українська мова (за професійним спрямуванням)” з метою публічного захисту навчального проєкту «Самопрезентація оратора-дебатера” у науковій бібліотеці відбулося Інтерактивне залікове заняття у форматі навчальних дебатів “Оксфордські дебати ХНУ – 2023!”. Цікавими були сценічні виступи студентів-дизайнерів і студентів-хіміків – учасників Студентського літературного театру «Глорія» ХНУ.

Тема Оксфордських дебатів: Консьюмеризм: прогрес чи регрес планети Земля?

Керівник навчального проекту і Голова дебатів – автор-розробник, викладач курсу «Українська мова (за професійним спрямуванням)» Таїсія Коваль,  викладач кафедри української філології

Секретар дебатівАліна Фанда, студентка групи ДЗН-21-

Судді-експерти: професорсько-викладацький склад кафедри української філології – кандидат філологічних наук Марія Гавриш; кафедри дизайну – старший викладач Олег Бобровський; директор наукової бібліотеки ХНУ. кандидат історичних наук Олена Айвазян.

Молодіжний експерт: студентка факультету технологій та дизайну, учасниця клубу ораторів «Сократ» (СЛТ «Глорія» ХНУ) Влада Рудюк.

Молодіжний гість: студент факультету міжнародних відносин та права, член Молодіжної ради при Хмельницькій міській раді Андрій Стаховський.

Цільова аудиторія: студенти, викладачі, працівники наукової бібліотеки Хмельницького національного університету.

Дебатери: студенти спеціальностей «Дизайн», «Хімія і хімічні технології»

Команда Пропозиції

Віктор Сопрук – лідер