Нестор Махно у дослідженні землячки: СЛТ ГЛОРІЯ ХНУ до Дня Героїв України

До Дня Героїв України Студентський літературний театр “Глорія” Хмельницького національного університету організував і провів національно-патріотичні заходи, а такох взяв творчу участь у міському заході за орзанізації Централізованої бібліотечної системи Хмельницької територіальної громади та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради

Учасники СЛТ “Глорія” ХНУ є молодими науковцями Студентського наукового гуртка “Літературознавчі та краєзнавчі студії” кафедри української філології: науковий керівник – Таїсія Коваль, староста гуртка – Анна Романенко.

Захід відбувся на базі кафедри української філології, в кабінеті української літератури (4/432)

Анна провела опитування громадської думки стосовно поглядів на неординарну і неоднозначну, проте. безперечно, легендарну особистість Нестора Махна як національного героя. Респондентами молодого науковця-краєзнавця Аннни Романенко стали жителі Гуляйпільського району. Інтерв`ювання вражає обізнаністю наукової теми, глибиною поставлених запитань до комунікатів, харизматичністю інтерв`юера-комунікатора.

Учасники наукового форуму висловили на адресу авторки наукового відеофільму “Нестор Махно: ВОЛЯ або СМЕРТЬ на Гуляйпільщині ” щиру похвалу, і зізналися, що у них виник неабиякий науковий інтерес до зазначеної малодослідженої, але, без сумніву, вагомої національно-історичної теми.

Таісія Коваль (засновник, керівник), Анна Романенко (голова Ради, солістка), Нікіта Ринда (заступник голови Ради, соліст),
солісти : Анастасія Ергубайкіна, Наталія Луценко, Валентин Костенко, Ольга Бойчук, Ярослав Казмірчук. КіноЦентр “ГлоріяФільм”: Вікторія Масловсяька (директор, кіномонтажер), Назар Тодорчук (заступник директора, кінооператор), Вікторія Тютюнник (заступник директора, кінооператор), Олександр Шестопал (кіномонтажер)

Автор – Таїсія Коваль, засновник, керівник СЛТ ГЛОРІЯ ХНУ