Глоріанське рандеву: урочисте засідання Ради СЛТ “Глорія” ХНУ

7 березня у арт-студії Студентського літературного театру “Глорія” Хмельницького національного університету відбулося урочисте засідання Ради СЛТ “Глорія” ХНУ.

Глоріанці обговорили: стан підготовки “Глорії” до відзначення Шевченківських днів; організаційні питання щодо оновлення громадських доручень.

Уточнено склад учасників ГЛОРІЇ у Шевченківських обласних урочистостях з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження Кобзаря нації 9 березня у парку імені Тараса Шевченка міста Хмельницького; вшанування світлоі пам`яті Пророка України 10 березня на онлайн-конференції.

На особисте прохання голови Ради СЛТ “Глорія” ХНУ Ольги Навроцької, студентки четвертого курсу групи ХТІ-20-1 факультету дизайну і технологій, її громадське доручення голови Ради СЛТ “Глорія” складено.

• Керівник СЛТ “Глорія” ХНУ Коваль Т. П. відповідно до Положення про Самодіяльний літературний студентський театр “Глорія” Хмельницького національного університету призначила (за згодою обох сторін) виконувати громадське доручення голови Ради СЛТ “Глорія” ХНУ Анну Романенко, студентку групи ФУМ-23-1 гуманітарно-педагогічного факультету
  • заступниками голови Ради СЛТ “Глорія” ХНУ призначено (за згодою сторін):
  • Ольгу Навроцьку; Вікторію Поліщук, студентку групи АМ-23-1 факультету інженерії, транспорту та архітектури; Нікіту Ринду, студента групи КІ-23-1 факультету інформаційних технологій.

Таїсія Петрівна від душі подякувала Ользі Навроцькій за потужну і багатогранну громадську працю у реалізації творчих проєктів, за організаційну роботу, плідну співпрацю, і найважливіше – за те, що Оленька. не зважаючи на велику зайнятість, залишається як харизматичний лідер, поетеса, актриса у глоріанській дружній конгеніальній родині однодумців і буде далі нести свій унікальний Талант задля творення нових культурних цінностей і популяризації Шевченкового Слова!

Ольга Навроцька сердечно подякувала керівникові-режисерові, артистам-колегам і запевнила, що “у нас разом все вийде якнайкраще! Будемо і далі радитися і трудитися, адже наш Університет і наша Глорія – неймовірні!”

Бажаємо новопризначеній

голові Раді СЛТ “Глорія” ХНУ Анні Романенко міцного здоров`я завжди, відповідальності і справедливості на лідерському шляхові, натхненної пристрасті в оригінальній літературно-театральній творчості та консенсусу з керівником-режисером і колегами-артистами – неймовірними глоріанцями! )

У цей день театрали-глоріанці успішно виступили на запрошення Хмельницької обласної універсальної бібліотеки на літературно-мистецькому вернісажі “Тарасовим словом народ мій прозрів… “, презентувавши під керівництвом Таїсії Коваль шанувальникам Кобзаря авторську театральну постановку “ШЕВЧЕНКО НАЗАВЖДИ!”. Радісно, що наші артисти за майстерне і натхненне виконання Кобзаревих Дум отримали схвальні відгуки та щирі аплодисменти глядачів: молоді Хмельницької ЗОШ №29, відомих українських письменників і заслужених артистів України, а від шанованих організаторів Шевченківського свята – ще й цукеркове асорті!

Навчальний семетр і театральний сезон, отже, глоріанська команда розпочала з рандеву-репетицій і театральних гастролей на обласному рівні!

Учасники СЛТ “Глорія” ХНУ сердечно вдячні вельмишанованому керівництву рідного Університету за створення затишних і сприятливих умов у вкрай неспокійний воєнний час для творчої мистецької діяльності в ім`я мирного майбутнього нашої непереможної суверенної України!

Автор – Таїсія Коваль, засновник, керівник СЛТ “Глорія” ХНУ