День Гідності і Свободи: Герої не вмирають!

21 листопода 2023 року у місті Хмельницькому Студентський літературний театр “Глорія” Хмельницького національного університету вшанував світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та Воїнів АТО
22 листопада 2023 року у Хмельницькому національному університеті у арт-студії ГЛОРІЯ ХНУ (4-522) відбулося глоріанське рандеву і онлайн-трансляція з нагоди відзначення 10-ої річниці Революції Гідності 2013 – 2014 рр., яка змінила хід національної історії України та усього світу

Національно-патріотичні заходи відбулися під керівництвом викладача кафедри української філології, керівника СЛТ “Глорія” ХНУ Таїсії Коваль за участі воїна Збройних сил України Богдана Мокрицького (випускника ХНУ, соліста СЛТ “Глорія” ХНУ), студентів Хмельницького національного університету, Марії Гавриш (доцента кафедри української філології, педагога-організатора “Глорії”), Віталія Міхалевського (доцента ХНУ, українського поета, координатора “Глорії”), філологині-україністки,солістки-глоріанки Анастасії Чайкіної (Фінляндія), артистів-глоріанців: Анни Романенко, Вікторії Тютюнник, Нікіти Ринди, Анастасії Осколкової, Вікторії Поліщук, Артема Шипка, Наталії Луценко, Миколи Рожка, Назара Тодорчука, незмінної глоріанки-глядачки Наталії Лебедєвої (Ізраїль).

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА ЗСУ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!